Lazer Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm mü?

Lazer Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm mü? Çatlak tedavisi kesin çözüm arayışları her zaman devam etmiştir. Bugün için oldukça iyi bir noktaya gelinmiştir. Karbondioksit Fraksiyonel lazer ile çatlaklar tamamen yok edilebilmektedir. Cilt çatlakları hormonsal nedenlerle ciltte oluşan kozmetik sorunlardır. Cilt görünümünde istenmeyen estetik kaygılara neden olmaktadır. Bu nedenle bu sorunu yaşayan çoğu kişi çatlaklardan kurtulmak ister. Hormonsal nedenli olduğundan çatlaklar en çok kadınlarda görülür. Erkeklerde nadir görülen bir cilt sorunudur. Kadınlarda karın ve basenler en çok görüldüğü alanlardır. Çatlaklar ilk oluştuğu dönemlerde renklidir. Renkleri mor, patlıcan morudur. Daha sonra renk açılır. Eski çatlaklar gri renk alırlar.

karında cilt çatlakları, Lazer Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm mü?
karında cilt çatlakları,Lazer Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm mü?

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer İle Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisi için yüksek etkinliği nedeniyle karbondioksit fraksiyonel lazeri önermekteyiz. Fraksiyonel karbondioksit lazerler ile çatlak tedavisi kolay uygulanabilen ve hızla sonuç alınan bir tedavisdir. Sadece lokal anestezi uygulaması yapılır. Anesteziden sonra çok geniş alanlara bile dakikalar içinde uygulanabilir. Yan taraftaki videoda çatlak tedavisinin uygulamasını görebilirsiniz. Uygulamadan sonra yapılan alanlarda kızarıklık gözlenir. Kızarıklık yerini birkaç gün içinde kahve renkli kabuklara bırakır. Kabukların altından gençleşmiş çatlak alanları azalmış yeni bir cilt dokusu çıkar. Fraksiyonel karbondioksit çatlak tedavisi bazen bir seans yeterli olurken 6 seansa kadar uygulanan kişiler olabilir. Bu cildin ve çatlağın durumuna göre değişir. Daha detaylı bilgi için önerdiğimiz merkezleri arayınız. Lazer ile Çatlak tedavisi sonrası işinize dönebilirsiniz. Kızarıklıktan başka bir rahatsızlık genelde olmaz. Hafif yanma olursa da ağrı kesicilerle kolayca geçer. Çatlak tedavisi sonrası bölgeye nemlendirici krem uygulamak yeterlidir.

Lazer Çatlak Tedavisi Fiyatları

Çatlak tedavisi fiyatları uygulanan bölgenin genişliğine göre belirlenir. Merkezlerimizde genelde sizin lehinize olacak en uygun fiyat verilmeye çalışılır. İsteyenlere ihtiyaca göre 3 seanslık paket çatlak tedavisi fiyatları da sunulmaktadır. Çatlak tedavi fiyatları ve diğer indirimler için merkezlerimizden ön görüşme randevusu almalısınız. Ön görüşmelerden ücret alınmamaktadır. Hemen randevu almak için 24 saat hizmet veren çağrı merkezini arayabilirsiniz. Başka bilgi sormak isterseniz bize sağ üstteki formu doldurarak mail gönderebilirsiniz.

Lazer Çatlak Tedavisi Fiyatları

Bölge Seans Fiyatı
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi küçük
615 TL
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi orta
1220 TL
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi büyük 1820 TL

Lazer Çatlak Tedavisi Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 3 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi küçük
1476 TL
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi orta
2931 TL
CO2 Fraksiyonel lazer ile çatlak tedavisi büyük 4402 TL
Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm Mümkün mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir