Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm Mümkün mü?

Lazer Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm Mümkün mü? Çatlak tedavisi kesin çözüm arayışları her zaman devam etmiştir. Bugün için oldukça iyi bir noktaya gelinmiştir. Karbondioksit Fraksiyonel lazer ile çatlaklar tamamen yok edilebilmektedir. Cilt çatlakları hormonsal nedenlerle ciltte oluşan kozmetik sorunlardır. Cilt görünümünde istenmeyen estetik kaygılara neden olmaktadır. Bu nedenle bu sorunu yaşayan çoğu kişi çatlaklardan kurtulmak ister. Hormonsal nedenli olduğundan çatlaklar en çok kadınlarda görülür. Erkeklerde nadir görülen bir cilt sorunudur. Kadınlarda karın ve basenler en çok görüldüğü alanlardır. Çatlaklar ilk oluştuğu dönemlerde renklidir. Renkleri mor, patlıcan morudur. Daha sonra renk açılır. Eski çatlaklar gri renk alırlar.

lazer çatlak tedavisi
cilt çatlaklarının görünümü. Bu tip çatlaklar bile tedavi edilebilir

Günümüze kadar çatlak tedavisinde bilinen ve etkili diyebileceğimiz bilimsel bir yöntem bulunamamış idi. Günümüzde çatlak sorununu çözecek lazerler geliştirilmiştir. Lazer tedavileri sorunu kökten çözebilir. Yani cildin çatlağın durumuna ve yaşınıza bağlı olarak lazerle çatlak tedavisi kesin çözüm olabilir. Çatlak tedavisi kesin çözüm olmadığı durumlarda bile çok önemli kozmetik düzelmeler sağlamaktadır. Bilindiği gibi çatlak sorunu kozmetik bir sorundur. Bir hastalık değildir. Fraksiyonel karbondioksit lazer ile çatlak tedavisi birçok uzman doktorun tercihi olmaya başlamıştır. Bir seansta bile lazerler çatlak tedavisi için kesin çözüm sağlatabilir.

Karbondioksit Fraksiyonel Lazer İle Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisi için yüksek etkinliği nedeniyle karbondioksit fraksiyonel lazeri önermekteyiz. Fraksiyonel karbondioksit lazerler ile çatlak tedavisi kolay uygulanabilen ve hızla sonuç alınan bir tedavisdir. Sadece lokal anestezi uygulaması yapılır. Anesteziden sonra çok geniş alanlara bile dakikalar içinde uygulanabilir. Yan taraftaki videoda çatlak tedavisinin uygulamasını görebilirsiniz. Uygulamadan sonra yapılan alanlarda kızarıklık gözlenir. Kızarıklık yerini birkaç gün içinde kahve renkli kabuklara bırakır. Kabukların altından gençleşmiş çatlak alanları azalmış yeni bir cilt dokusu çıkar. Fraksiyonel karbondioksit çatlak tedavisi bazen bir seans yeterli olurken 6 seansa kadar uygulanan kişiler olabilir. Bu cildin ve çatlağın durumuna göre değişir. Daha detaylı bilgi için önerdiğimiz merkezleri arayınız. Lazer ile Çatlak tedavisi sonrası işinize dönebilirsiniz. Kızarıklıktan başka bir rahatsızlık genelde olmaz. Hafif yanma olursa da ağrı kesicilerle kolayca geçer. Çatlak tedavisi sonrası bölgeye nemlendirici krem uygulamak yeterlidir.

Lazer Çatlak Tedavisi Fiyatları

Çatlak tedavisi fiyatları uygulanan bölgenin genişliğine göre belirlenir. Merkezlerimizde genelde sizin lehinize olacak en uygun fiyat verilmeye çalışılır. İsteyenlere ihtiyaca göre 3 seanslık paket çatlak tedavisi fiyatları da sunulmaktadır. Çatlak tedavi fiyatları ve diğer indirimler için merkezlerimizden ön görüşme randevusu almalısınız. Ön görüşmelerden ücret alınmamaktadır. Hemen randevu almak için 24 saat hizmet veren çağrı merkezini arayabilirsiniz. Başka bilgi sormak isterseniz bize sağ üstteki formu doldurarak mail gönderebilirsiniz.

Çatlak Tedavisi Kesin Çözüm Mümkün mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir