Diode Lazer Epilasyon Fiyatları

Diode lazer epilasyon fiyatları ile alexandrite lazer epilasyon fiyatları arasında hiçbir fark yoktur. Diode lazer epilasyon fiyatı bölgeye göre belirlenir.  Seans fiyatları simetrik olan koltuk altı bölgesi gibi bölgelerde vücudun iki tarafını da kapsar. Birçok merkez diode lazer fiyatlarını seans olarak belirlemektedir. Biz merkezlerimizde diode epilasyon fiyatları için hem seans hem de paket fiyatları uyguluyoruz. Diode lazer epilasyon paket fiyatları 6 seansı kapsamaktadır.

Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Tüm Yüz 909 TL
Çene 294 TL
Bıyık 294 TL
Diode lazer ile bacak lazer epilasyon uygulaması
Diode lazer ile bacak lazer epilasyon uygulaması

 

Diode Lazer Epilasyon Fiyatları
Diode Lazer Epilasyon Fiyatları

Örneğin tüm yüz altı seans paket lazer epilasyon seansı uygulaması satın alırsanız ize %25 indirim yapılıyor. Böylece bir kere ödeme yapıp 6 seans işleminizi ücret ödemeden yaptırabiliyorsunuz. Tüm yüzde olduğu gibi örneğin çene, boyun, favori, yanak, sakal üstü gibi tüm bölgelerin hem seans hem de paket kampanya fiyatları bulunmaktadır.
Diode lazer epilsyon fiyatları diğer lazerlerden farklı değildir. Size önerilen fiyatlar tüm vücut için alexandrite lazer ile aynıdır. Diode lazer tüm vücuda bir seansta uygulanabilir. Dİode lazer epilasyon fiyaları erkekler için de aynı şekilde geçerlidir. Yapılan bölgeye göre fiyat belirlenir. Bazı bölgelerde bir seans için birleşik bölge fiyatları da oluşturulmuştur. Örneğin sırt+omuz epilasyon uygulaması gibi. Birleştirilmiş bölge fiyatları tek tek seans satın almaktan daha uygun fiyatlıdır.

Diode lazer epilasyon fiyatlar için daha fazla bilgi almak için bizi arayınız.  Lazer Epilasyon Fiyatları adresinde merkezlerimizin telefon ve iletişim adresleri bulunuyor. Bu merkezlerden randevu larak ön görüşme yapabilirsiniz. Size özel bölge fiyatları ve kampanya fiyatlarını doğrudan merkezimizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca bize mail yoluyla ulaşan herkese en detaylı bilgileri vermeye çalışıyoruz.

Diode Lazer Epilasyon Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir