En Sık Lazer Epilasyon Uygulanan Vücut Bölgeleri

Lazer Epilasyon Uygulanan Vücut Bölgeleri: Kadınlarda Koltuk altı, Genital bölge, Bacak bölgesi, Erkeklerde ise sakal üstü, sırt, omuz, Göğüs bölgesi lazer epilasyon uygulaması en çok tercih edilmektedir.

TÜM VÜCUT LAZER EPILASYON

Lazer epilasyona cevap uygulan bölge, kıl yapısı, deri rengi, kullanılan lazer tipi, lazer dozu gibi etkenlere bağımlıdır. Daphne bilimsel yayınlara dayanarak alexandrite lazer ve diode lazerleri epilasyon için önermektedir. Lazer epilasyon göz bilgesi hariç Tüm vücut bölgelerine uygulanabilen bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Uygulanan Vücut Bölgeleri
Lazer Epilasyon Uygulanan Vücut Bölgeleri

KOLTUK ALTI

Koltuk altı kılları kadınların estetik anlamda rahatsız oldukları bir bölgedir. En çok lazer epilasyon uygulanan bölgelerdendir. Koltuk altı lazer uygulamaları ve fiyatları için wwwdaphnelazer.com sitesini ziyaret ediniz.

GENITAL BÖLGE

Genital bölge, Kadınların en çok lazer epilasyon uygulaması istediği bölgelerdendir. Bu bölgeye olan yoğun talebin nedenleri arasında; Kişisel ve toplumsal etkenler, batıkların sık gözlenmesi, ağda uygulamasının ağrılı, uygulaması zor ve geçici bir yöntem olması sayılabilir. Genital bölge lazer uygulaması için hemen randevu almak isterseni 444 55 44 numaralı telefonu arayınız.

BACAK

Bacak bölgesi de oldukça rağbet gören bir bölgedir. Çoğunlukla genetik sebeplerle çıkan kıllar estetik açıdan çok rahatsız edicidir. Bacak bölgesi özellikle alt bacak bölgesi lazer epilasyona oldukça iyi yanıt verir. Bacak lazer uygulama hem pratik hem de uzun vadeli düşünüldüğünde en ucuz yöntemdir.

YÜZ

Yüz bölgesi lazer epilasyon uygulanan bölgeler arasında en zor sonuç alınan bölgedir. Doğru lazer çeşidi ve lazer dozları uygulanmazsa durum daha da kötüleşebilir. Yüz lazer uygulamaları için biz diode lazerleri kullanıyoruz.

GÖĞÜS

Göğüs bölgesinde aşırı tüy olan erkekler ya da hormonsal sebeplerle tüylenme olan kadınlar bu bölgeye lazer epilasyon uygulamasını tercih etmektedir. Göğüs lazer nasıl yapılır detaylar için sitemizi ziyaret ediniz.

SIRT

Sırt epilasyonu özellikle erkekler tarafından yoğun tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle lazer epilasyonun hızlı ve kolay uygulanabilir olması önemli kolaylıklar sağlar. Sırta lazer uygulamak kolay ve hızlıdır.

KOL

Özellikle kadınlar bazen de erkekler kol bölgesindeki kıllardan rahatsızlık duyabilirler. Buradaki kıllardan kurtulmak için ağda, traş, iğneli epilasyon gibi klasik yöntemler kullanılabilmektedir. Kol lazer uygulaması bronz olunmadığı sürece her mevsimde yapılır. Yazın güneşten korumak gerekir.

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon Uygulanan Vücut Bölgeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir