Epilasyon Genital Bölge, Lazer Epilasyonu

Epilasyon Genital bölgeye nasıl uygulanır? Genital lazer epilasyon ve bikini lazer epilasyon hangi lazerlerle yapılmalıdır?

Uygulama sırasında ve sonrasında neler yapılmalı?

Lazer Epilasyon Kasık Ve Genital Bölge

Genital bölge kadınların en çok lazer epilasyon istediği bölgelerdendir. Bu bölgeye olan yoğun talebin nedenleri arasında kişisel ve toplumsal etkenler, batıkların sık gözlenmesi, ağda uygulamasının ağrılı, uygulaması zor bir yöntem olması sayılabilir.

Genital bölgede kıl yapısı genellikle kalın ve yoğundur. Bazı kişilerde kıl yapısının özelliği nedeniyle bu bölgede kıl dönmesi sık gözlenir. Bu durum sonuçta enfeksiyon, apseleşmeye yol açabilir. Hatta bazen cerrahi olarak apselerin boşaltılması bile gerekebilir. Böyle problemi olan kişilerde lazer epilasyon çok iyi bir seçenektir. Kıllar ortadan kalktığı için bu problem de ortadan kalkacaktır. Ayrıca genital bölgede kılsızlık, birçok kişinin özel tercihi olabilmektedir.
Erkeklerde bu bölgedeki batıklar, hijyenik ve kozmetik sebeplerle genital bölge epilasyonunu tercih edebilmektedir. Bazı Kadınlar bikiniden çıkan kıllardan estetik açıdan rahatsız olmaktadır. Lazer epilasyon bu nedenle de tercih sebebi olabilmektedir.

Epilasyon Genital, Genital Bölge Lazer Epilasyonu
Epilasyon Genital, Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Genital bölge lazer epilasyona kıl yapısı ve yerleşimi sebebi ile çok iyi yanıt veren bir bölgedir. Ortalama 6 seans genellikle iyi sonuçlar için yeterlidir. Sanıldığı gibi ağrılı değildir. Gerekirse lokal anestetik kremler sürülerek işlem yapılabilir. İşlem öncesi bir saat kadar önce uygulanan kremler sorunu çözer. Fakat çoğunlukla buna gerek kalmaz.

Uygulamaların yumurtalıklara zararı var mı?

Bilindiği gibi lazer ışınları iyonize ışınlar değildir. Bu nedenle dokulara zarar vermez. Üstelik yumurtalıklar bu bölgede karın içinde bulunan organlardır. Lazer ışınlarının yumurtalık ya da rahime ulaşması söz konusu bile değildir. Tüm bunlar düşünülürse böyle bir tercihte bulunacak kişilerin lazer epilasyonun vereceği zarardan korkmasına gerek yoktur.

Genital bölge lazer epilasyon fiyatları

Genital epilasyon seans fiyatı olarak belirlenmektedir. Bu fiyatların yanında 6 seansın toplam ödendiği paket fiyatları da söz konusudur. Gittiğiniz merkezde fiyatlardan ziyade merkezin profesyonel olmasına dikkat ediniz. Alacağınız hizmeti karşılayabilecek donanım ve personele sahip bir merkezi tercih ederseniz karlı çıkarsınız. Size önerdiğimiz merkezler hastane ve tıp merkezleridir. Bunun için çağrı merkezi numarası 444 55 44 dür. Doğrudan arayabilirsiniz.

Genital bölge lazer epilasyon için bizim size önerdiğimiz merkezlere www.daphnelazer.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Epilasyon Genital, Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir