Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter? Koltuk altı, lazer epilasyonun en etkili olduğu bölgelerden biridir. Bu bölgede diode ya da alexandrite lazer kullanılmaktadır.

Koltuk altı lazer epilasyon yaklaşık 6 seansta biter. Koltuk altı lazer epilasyon uygulamasında başarıyı arttıran ve erkenden sonuç alınmasına yardımcı olacak bazı önemli noktalara değinmek istiyoruz. Bilindiği gibi lazer epilasyon kalın ve koyu kıllara etkilidir. Koltuk altı kılları koyu renkli ise en iyi sonuç alınır. Sarı ve açık renkli kıllarda lazer epilasyon etkili olmaz. Bir başka faktörde kıl kalınlığıdır. İnce kıllarda alexandrite lazerlerin etkisi sınırlıdır. Bu nedenle bizim önerimiz ince kıllar varsa diode lazerin kullanılmasıdır.

Koltuk altı lazer epilasyon yaptırabileceğiniz merkezlere 
www.daphnelazer.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Fiyatları

Kadın: Bölge Seans Fiyatı
Koltukaltı 73 TL
Genital 183  TL
Yarım Alt Bacaklar 395  TL
Bacaklar Tüm 745  TL
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter

Koltuk altı lazer epilasyonu yukarıda da söylediğimiz gibi ortalama 6 seansta biter. Nadiren sekiz seansa kadar uzayabilir. Lazer epilasyonun koltuk altına uygulanmasından günler sonra kıllar dökülür. Yaklaşık iki ay sonra lazer epilasyonun etkileyemediği kıllar tekrar çıkar. Koltuk altı kılları her seansta biraz daha seyrelerek azalır. İki ayda bir uygulama koltuk altı lazer epilasyonu için en idealdir. Sanıldığı gibi ağrılı değildir. Çok kısa sürede uygulanabilir. Koltuk altı epilasyonu seanslarından sonra kıllar kendiliğinden dökülür. Ekstra olarak traş yada ağda yapılmaz. Seans aralıklarında da bu tür işlemler yapılmaz. Ağda gibi kıl köklerini yolan  işlemler tercih edilmez. Lazer kıl köküne eskidiğinden kıl kök yapısının bozulmamış olması gerekir. Böylece lazerden başarılı sonuç alınabilir. Ortalama iki ay ara verilir. Bu sırada jilet kullanmanızda hiçbir sakınca yoktur. Jilet kıl köklerine etki etmediğinden kullanılabilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları

Kadın: Bölge 6 Seans Paket Fiyatı – Kampanya
Koltukaltı 220 TL
Genital 575 TL
Yarım Alt Bacaklar 1325 TL
Koltukaltı+Genital Bölge+Yarım Alt Bacak 2120 TL
Bacaklar Tüm 2210 TL
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir