Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter? Koltuk altı, lazer epilasyonun en etkili olduğu bölgelerden biridir. Bu bölgede diode ya da alexandrite lazer kullanılmaktadır.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?
Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Koltuk altı lazer epilasyon yaklaşık 6 seansta biter. Koltuk altı lazer epilasyon uygulamasında başarıyı arttıran ve erkenden sonuç alınmasına yardımcı olacak bazı önemli noktalara değinmek istiyoruz. Bilindiği gibi lazer epilasyon kalın ve koyu kıllara etkilidir. Koltuk altı kılları koyu renkli ise en iyi sonuç alınır. Sarı ve açık renkli kıllarda lazer epilasyon etkili olmaz. Bir başka faktörde kıl kalınlığıdır. İnce kıllarda alexandrite lazerlerin etkisi sınırlıdır. Bu nedenle bizim önerimiz ince kıllar varsa diode lazerin kullanılmasıdır.

Koltuk altı lazer epilasyon yaptırabileceğiniz merkezlere 
www.daphnelazer.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Koltuk altı lazer epilasyonu yukarıda da söylediğimiz gibi ortalama 6 seansta biter. Nadiren sekiz seansa kadar uzayabilir. Lazer epilasyonun koltuk altına uygulanmasından günler sonra kıllar dökülür. Yaklaşık iki ay sonra lazer epilasyonun etkileyemediği kıllar tekrar çıkar. Koltuk altı kılları her seansta biraz daha seyrelerek azalır. İki ayda bir uygulama koltuk altı lazer epilasyonu için en idealdir. Sanıldığı gibi ağrılı değildir. Çok kısa sürede uygulanabilir.

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Kaç Seansta Biter?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir