Lazer Bacak

Lazer Bacak Epilasyonu nasıl yapılır? Bu uygulama için önerilen lazer tipleri hangileri? Ne kadar sürer? Kaç Seans gereklidir? Sonuçları nasıldır? Uzmanlar yanıtlıyor.

Epilasyon Lazer Bacak Uygulaması

Bacak bölgesinde çoğunlukla genetik sebeplerle çıkan kıllar estetik açıdan çok rahatsız edicidir. Bacak bölgesi lazer epilasyona genellikle iyi yanıt verir ve Tüm bacağa uygulanabilir. Bacak lazer epilasyon uygulaması Tüm bacakta veya isteğe göre yarım bacak lazer epilasyonu olarak uygulanır. Özellikle alt bacak en iyi epilasyon yanıtı alınan bölgedir. Üst bacakta kalçalara doğru olan alanda tüyler ince olduğundan etki biraz daha az olacaktır. Genel olarak lazer epilasyon bacakta çok başarılıdır.

Lazer Bacak, Epilasyon Bacak Uygulamaları
Lazer Bacak, Epilasyon Bacak Uygulamaları

Bacak lazer epilasyonunun birçok avantajı vardır. En önemli avantajı hızlı uygulanabilir olmasıdır. Klasik epilasyon Yöntemlerinin bu kadar geniş bir alana uygulanması zordur ve pratik değildir. Lazer epilasyon ise hızla uygulanır. Bir saat içinde tüm bacaklar taranabilir.  Klasik epilasyon yöntemleri geçici azalma sağlar. Lazer bacak uygulaması ise kalıcı kıl azalması sağlamaktadır.  Geçici epilasyon Yöntemleri uzun dönemde hesaplanırsa lazer epilasyondan daha pahalıdır.

Lazer epilasyon 6 seansta alınan kalıcı sonuçları ile daha ucuz bir yöntemdir. Uzun süren ağda ve epilatör seansları hem uzun dönemde pahalıdır hem de zaman kaybına neden olur. Lazer epilasyon bu nedenle kadınlara özgürlük sağlayan modern bir yöntemdir. Kıl sorunu bittiğinde bir daha hiçbir işleme ihtiyaç duyulmaz.

Bacaklardaki batıklara ya da kıl dönmelerine ters büyüyen kıllar sebep olur. Batıklar enfeksiyona o da bu alanda cilt lekelerine yol açar. Lazer epilasyon uygulandığında dolaylı olarak lekelerde önlenir. Bacak batıklarında lazer epilasyon en iyi tedavidir. Bacak lazer epilasyon fiyatları seans olarak belirlenmektedir.

Bizim merkezlerimizde indirimli 6 seans paket uygulamaları yapılmaktadır. Bacak lazer epilasyon fiyatlarını isterseniz nakit isterseniz kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Nakit yada kredi kartı ödemelerinden fark alınmaz. İsterseniz kredi kartınıza taksit imkanı da bulunmaktadır. Lazer bacak uygulamaları eskiye göre oldukça ucuzdur. Bize ulaşmak isterseniz yukarıdaki iletişim linklerini tıklayıp merkezleri arayabilirsiniz. Veya 444 55 44 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Lazer Bacak, Epilasyon Bacak Uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir