Lazer Epilasyon Yorumları

Lazer epilasyon yorumları başlığı altında genel olarak tıbbi otoritelerin lazer epilasyon konusundaki yaklaşımlarını aktarmaya çalışacağız. Ayrıca lazer epilasyon yaptıranların yorumlarını size aktarmaya çalışacağız. Lazer epilasyon konusunda sizde yorum yapmak isterseniz lütfen aşağıdaki yorum ekranına yorumunuzu yazınız. Sizin yorumlarınızı bu platformda yayınlamak isteriz.

Lazer epilasyonun tarihçesi yaklaşık 20 yıla dayanmaktadır. Bu uygulama günümüzde kabul gören ve tıbbi otoriteler tarafından benimsenen bir uygulamadır. Günümüzde lazer epilasyon uygulamalarını yönetenler doktorlardır. Doktorlardan dermatoloji uzmanları ve plastik cerrahi uzmanları lazer epilasyondan sorumlu doktor grubudur. Lazer epilasyon günümüzde etkili ve yan etki ihtimali oldukça düşük bir uygulama olarak kabul görmüştür. Doktorların yönettikleri merkezlerde lazer eğitimi almış estetisyen ya da hemşireler tarafından lazer epilasyon uygulamaları yapılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde uygulama bu şekildedir.

Lazer epilasyon yorumları

Lazer epilasyonun etkinliği hakkında bir şüphe yoktur. Lazer epilasyon kalıcı epilasyon sağlayan bir epilasyon türüdür. Kıl yapısına göre, cildin rengine ve yapılan bölgeye göre başarı azda olsa değişir. Lazer tipi ve kullanılan lazer dozları da önemlidir. Bu nedenle bizim önerimiz hastane ve tıp merkezlerinde doktor kontrolünde lazer epilasyon yaptırmanızdır.

Lazer epilasyon öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gereken ve doktorların önerdiği hususlara uymanız önemlidir. Çok başarılı bir lazer epilasyon seansı sonrası basit kurallara uyulmaması problemlere neden olabilir. 18 yaşından önce lazer epilasyon yapılması önerdiğimiz bir uygulama değildir. Bronz tende lazer epilasyon uygulaması önermiyoruz. Lazer epilasyon merkezi seçerken bu işte profesyonelleşmiş doktor ve estetisyen kadrosuna güvendiğiniz ve yasal çalışan merkezleri tercih etmelisiniz. Lazer epilasyon fiyatları bütçeniz için önemli bile olsa daha önemlisi doğru merkezde doğru işlemi yaptırmış olmanızdır.

Lazer epilasyon yaptıranların yorumları genel olarak olumludur. Nadirde olsa kabuklanma, su toplaması gibi yan etkiler oluşabilir. Bu yan etkiler uzman doktorların önerileriyle genellikle hiçbir sorun kalmadan iyileşirler. İnternette lazer şikayetlerine sıklıkla rastlasanız bile memnun olanlar daha az yorum yazdıklarından göreli olarak sanki çok şikayet varmış gibi algılanabilir. Lazer epilasyon çok fazla sayıda yapılan bir uygulamadır. Bu nedenle azda olsa problemlerin görülmesi doğaldır. Fakat çoğu insan lazer epilasyondan memnun gözükmektedir.

Lazer Epilasyon Sonuçları

Lazer Epilasyon Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir