Yüz Bölgesi için Lazer Epilasyon Kesin Çözüm mü?

Yüz Bölgesi için Lazer EpilasyonLazer epilasyon tüm vücut bölgelerinde kalıcı epilasyon sağlar. Yüz bölgesi epilasyonu içinde aynı kural söz konusudur. Yani yüz bölgesi için lazer epilasyon kalıcı çözüm sağlar. Bu nedenle yüz bölgesi için lazer epilasyon kesin çözümdür. Yalnız yüz epilasyonu için dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır:

Birincisi yüz bölgesi için diode lazer epilasyon yöntemi kullanılmalıdır. Diode lazerler yüz epilasyonu için en iyi lazerlerdir. Diode lazer hem kalın hem de ince tüylere etkilidir. Yüzde bu iki kıl tipi birlikte bulunur. Sadece kalın tüylere etki eden alexandrite tipi lazerler kullanılırsa iyi sonuç alınamaz. Hatta yüz için alexandrite lazer kullanılırsa bu ince tüylerde artış yaşanabilir. Tüylerin azalacağına artması en istenmeyen durumdur. Bu nedenle yüz lazer epilasyonu için en uygun lazer diode lazerdir.

Diode lazer epilasyonun yüz için kesin çözüm olabilmesi yani yüz epilasyonunun kalıcı olması için doğru dozlarda uygulanması gerekir. Doğru lazer dozu demek kıl kökünü etkileyecek güçte ama cildi yakmayan güçte lazer dozu demektir. Bu anlaşılacağı gibi hassas bir dengedir. Bu hassas doz dengesini ancak size önereceğim sağlık kuruluşları belirleyebilir. Bu nedenle profesyonelliğine güvendiğiniz merkezler yüz lazer epilasyonu için en uygun merkezlerdir.

Bizim size önerdiğimiz merkezlere  www.daphnelazer.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Bağdat Caddesi, Bakırköy, Levent, Fulya, Etiler, Beylikdüzü,  Halkalı, Atakent, Bahçeşehir, Ataşehir, Acıbadem merkezlerimizle hizmetindeyiz. Ayrıca Ankara, Kayseri, Kocaeli ve Üsküp yani Makedonya’da hizmet veriyoruz. Yüz lazer epilasyonu için en doğru bilgileri yüz yüze görüşerek doktorlarımızdan edinebilirsiniz. Ön görüşmeler ücretsizdir.

Yüz Bölgesi için Lazer Epilasyon Kesin Çözüm mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir