Yüzde Lazer Epilasyon Etkili Mi?

Lazer epilasyon tüm vücut bölgelerinde olduğu gibi yüzde de etkilidir. Yüzde lazer epilasyon doğru cihazla ve doğru dozlarda yapılırsa çok etkilidir. Bizim yüzde lazer epilasyon için önerdiğimiz cihaz diode lazer cihazıdır. Diode lazer cihazı 810 nm dalga boyunda ve derin kıl köklerine yeterince ulaşabilen bir lazerdir.

Bu lazerin yüzdeki lazer epilasyonda başarısının yüksek olmasının önemli nedenlerinden biride ince kıllara da etki etmesidir. Bilindiği gibi yüz bölgesinde hem ince hem de yanlarında bazen görünür bazen ise çok ince kıllar bulunur. Özellikle tüy şeklinde olanlar yanlış lazer uygulamaları ile tetiklenebilir. Bu nedenle yüz bölgesinde alexandrite lazer epilasyon yöntemini kesinlikle önermiyoruz. Alexandrite lazer yüzdeki ince tüylerde tetiklenmeye neden olabilir.

Yüzde Lazer Epilasyon Etkili Mi?
Yüzde Lazer Epilasyon Etkili Mi?

İnce tüylere de etki eden diode lazer epilasyon yöntemi ise yüz bölgesinde en etkili lazer yöntemidir. Yüzde lazer epilasyon uygulaması ayda bir kez yapılır. Bronz olunmadığı sürece yüze lazer epilasyon her mevsimde uygulanabilir. Yüz lazer epilasyonu yaklaşık 10 seans sürer. Aslında 6 seansta bile diode lazer ile çok iyi sonuçlar elde edilir. Dirençli durumlar veya hormon bozukluklarında 10 seans gerekebilir.

Yüz epilasyon seansından önce kıllar kısaltılır. Bölgeye jel sürülür ve uygulamaya başlanır. Tek tek tüm bölge taranır. Yüzün tümüne aynı anda epilasyon yapılabilir. Bazen sadece çene epilasyonu, yanak epilasyonu ya da favori bölgesi için epilasyon tercih edilir ve sadece o bölgeye uygulama yapılır.

Yüz epilasyon fiyatları seans olarak belirlenmektedir. Tüm yüz epilasyon için fiyatlar belirlenir. Ayrıca küçük bölgeler için sakal üstü, çene epilasyon fiyatları belirlenmiştir. Ayrıca tüm yüz epilasyonu için paket lazer epilasyon fiyatları vardır.

Altı seans tüm yüz epilasyon fiyatlarını tercih etmenizi neririz. Yüz epilasyon merkezlerimiz için www.daphnelazer.com adresini ziyaret ediniz. İstediğiniz şehirdeki merkezimizi arayabilirsiniz.

Yüzde Lazer Epilasyon Etkili Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir