Yüze Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Yüze Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır? Yüze lazer epilasyon genellikle 6-7 seans uygulanır. Bazı durumlarda yüze lazer epilasyon 12 seansa kadar uygulanır. Ortalama yuvarlak olarak yüze 10 seans lazer epilasyon uygulanır diyebiliriz. Yüze lazer epilasyon uygulamasının en az seans sayısıyla halledilmesi en doğru olandır. Bu nedenle yüze lazer uygulaması profesyonel merkezlerin işidir. Profesyonel merkezle tıp merkezleri ve hastaneleri işaret etmek istiyoruz.

Yüze Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?
Yüze Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Başında doktor bulunan kuruluşlar sizin için en doğru tercihtir. Bunun birkaç nedeni vardır. Birincisi yüzünüzdeki tüylenme hormonal nedenlerden mi kaynaklanıyor? Yoksa genetik olarak aktarılmış bir yüz tüylenmesi mi var? Bu iki durumda yaklaşım farklı olacaktır. Yüz lazer epilasyonunu bu aşamada en doğru yönlendirecek kişi uzman doktorlardır. Uzman doktorlar hormonal nedenli oluşan yüz kılları için size tedavi başlayabilir.

Yüze lazer epilasyon uygulanmasından önce varsa hormonsal bozukluğun tedavisi önemlidir. Hormonal Tedavi lazer epilasyonun başarısını arttırır. Yüz epilasyonu bu sayede kalıcı olur. Yüze lazer epilasyon uygulamasında kullanılan lazerinde önemi büyüktür.

Özellikle diode lazerleri yüze lazer epilasyon uygulamasında öneriyoruz. Yüze epilasyon uygulamasında Sadece lazerin diode lazer olması yetmez. Kullanılan lazer dozlarının da önemi çok büyüktür.  Ekin dozlarda kullanılamayan diode lazer bile yüz lazer epilasyonunda istenen başarıyı sağlayamaz.

Yüze lazer epilasyon için önerdiğimiz merkezlere www.daphnelazer.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bizim tüm merkezlerimizde yüze lazer epilasyon için diode lazer bulunmaktadır.  Merkezlerimiz İstanbul, Ankara, Kayseri, Kocaeli ve Üsküp’te bulunuyor.

İstanbul’da birçok semtte çok yaygın şekilde varız. Hastane ve tıp merkezi şartlarında lazer epilasyon hizmeti almak sizin için en güvenilir olanıdır. Daphne lazer merkezlerimiz de size bu hizmeti vermekten mutluluk duyarız.

Yüze Lazer Epilasyon Kaç Seans Yapılır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir